ZADZWOŃ: 519 312 519 | biuro@studiorolet.com.pl

Żaluzje drewniane Kraków

W ofercie posiadamy żaluzje drewniane z dwóch rodzajów drewna jest to bambus i drewno z sosny kalifornijskiej. Różnice miedzy tymi dwoma gatunkami lamel żaluzji są widoczne gołym okiem. Żaluzja drewniana cieszy się ogromnym powodzeniem, jest ładna, praktyczna i bardzo trendy. Drewno użyte do produkcji żaluzji nie wymaga żadnej konserwacji, wystarczy utrzymywać je w czystości. 

Koszt żaluzji drewnianej wykonanej i montowanej przez firmę Studio Rolet

Cena żaluzji drewnianych na wymiar

Cena żaluzji drewnianej uzależniona jest głównie od jej wymiaru. Większość oferowanych kolorów i wzorów jest w tej samej cenie. Przy obliczaniu ceny ważna jest szerokość i wysokość żaluzji, używamy cennika tabelarycznego, nie oferujemy ceny za mkw.


O wartości żaluzji mogą decydować dodatki: należą do nich drabinki taśmowe lub sznurkowe oraz różne rodzaje akcesoriów takich jak ozdobne zakończenia sznurków do sterowania. Kryterium które ma znaczący wpływ na cenę jest rodzaj sterowania i dopłata do silników elektrycznych. Są to głównie produkty firmy Somfy. W zależności od preferencji klienta możemy zaoferować silniki sterowanie klawiszem, pilotem ( zasilane 23V) oraz silnik na pilota, bateryjny. Posiada on w zestawie ładowarkę sieciową. 

Studio Rolet TEAM

Etapy współpracy

Aranżacja spotkania

Umawiamy się na spotkania w domach klientów w dogodnych dla nich terminach przez e-mail lub telefonicznie. Zainicjuj nasze spotkanie zostawiając nam wiadomość przez formularz kontaktowy.

Pobranie pomiarów

To bardzo ważny etap naszej pracy. Od niego zależy powodzenie montażu. Dokładność pomiaru przekłada się na precyzję wykonania. Podczas pomiaru omawiamy szczegóły zamówienia.

Wizyta montażstów

Ostatni etap - montaż. W ustalonym wcześniej terminie zjawiamy się z kompletnym zamówieniem, aby zamontować wybrane przez Państwa osłony okienne.

Żaluzje drewniane bambusowe na wymiar

Bambus ma charakterystyczną strukturę, niejednolity kolor i jest cieńszy od lokalnego drewna. Drewno bambusowe charakteryzuje się łatwością malowania w kolorach a lamela z niego wykonana jest idealnie gładka. Z praktycznego punktu nowoczesna żaluzja wykonana  z drewna bambusowego wygrywa w dziedzinie osłon okiennych. Żaluzją można płynnie  powstrzymać nadmiar światła wpadającego do pomieszczenia i zapewnić sobie prywatność. Stanowią też doskonałą ozdobę i element wykończenia wnętrz. Żaluzje drewniane są bardzo łatwe w czyszczeniu a przecieranie ich wilgotną, miękką szmatką nie nastręcza większych kłopotów.Żaluzja bambusowa w kolorze ciemny brąz Montaż żaluzji bambusowej w kuchni Żaluzja drewniana bambusowa Montaż żaluzji bambusowej w Krakowie Żaluzja bambusowa z taśmą Ciemno brązowa drewniana żaluzja w mieszkaniu w Krakowie Żaluzje bambusowe ze sterowaniem linkowym Montaż żaluzji w krakowskim przedszkolu

Profesjonalny montaż żaluzji drewnianych

Żaluzje drewniane w większości przypadków montuje się nad oknem do sufitu. Z tego względu pomiar powinien uwzględniać wymiar produktu od sufitu do parapetu lub od sufitu do podłogi w przypadku okien balkonowych. Żaluzja drewniana po podciągnięciu jej do samej góry zajmuje sporo miejsca, średnio od 25 do 30 cm. Jest to ważna informacja dla klientów którzy zastanawiają się nad zakupem tych właśnie osłon okiennych.


Kolorami które sprzedają się najczęściej są: drewno naturalne, na kolejnych miejscach plasują się wiecznie modna biel, i wszelkie odcienie szarości. Mechanizm żaluzji drewnianych zamknięty jest w specjalnej rynnie umieszczonej u góry produktu. Wszystkie żaluzje zakupione w firmie Studio Rolet  posiadają estetyczną maskownicę tego elementu. Maskownica ta wykonana jest również z drewna, najczęściej w tym samym kolorze, choć zdarzają się sytuację, kiedy klient wybiera kolor maskownicy kontrastujący z resztą żaluzji. W przypadku żaluzji o lameli 25 mm stałym elementem jej wyposażeniem jest prowadzenie boczne.  System obejmuje stalowe cienkie linki obleczone przezroczystym PVC, by uzyskać lepszy poślizg. Prowadzenie to ułatwia korzystanie z żaluzji zamontowanych np: do okien uchylnych.

Żaluzja 50mmŻaluzja 50mm
Żaluzja 25mmŻaluzja 25mm

Realizacje żaluzji drewnianych


Żaluzja zamontowana nad karniszem Drewniana żaluzja w oknie narożnym Żaluzje drewniane w oknie salonowym Kraków Żaluzje drewniane na wykuszu Żaluzje drewniane na wymiar eleganckie i funkcjonalne Instalacja żaluzji w oknie balkonowym w Krakowie Żaluzja we wnęce okiennej Instalacja żaluzji z drewna w łazience ścienny montaż żaluzji na wykuszu Żaluzje na indywidualny wymiar montaż w Krakowie Montaż żaluzji w kuchni przez Studio Rolet Wysokiej klasy żaluzja drewniana w oknie kuchennym Żaluzja drewniana nowoczesna Stylowa żaluzja bambusowa Pięć okien wykuszowych ozdobionych żaluzjami o kontrastujących kolorach taśmy i maskownicy górnej Żaluzja w narożnym oknie kuchennym Żaluzja wyposażona w linki montaż do okna Żaluzja drewniana w jadalni Montaż sufitowy żaluzji z drabinką sznurkową Montaż żaluzji w biurze w Krakowie Żaluzja wyposażona wsterowanie elektryczne Montaż żaluzji nad blatem kuchennym Żaluzja w kolorze mebli kuchennych Montaż żaluzji sterowanej pilotem Żaluzja w oknie balkonowym z drabinką taśmową Montaż żaluzji 25mm nad blatem w kuchni Kuchenne okno narożne z żaluzją 25mm Zestaw żaluzji drewnianych w domu jednorodzinnym w Krakowie Żaluzje drewniane w przedszkolu Montaż drewnianych żaluzji na wymiar w kuchni w Krakowie Narożne okno kuchenne z drewnianymi żaluzjami Okno tarasowe z drewnianymi żaluzjami Montaż drewnianych żaluzji w sąsiadujących oknach  Studio Rolet oferuje żaluzje drewniane 50mm Okno balkonowe z drewnianymi żaluzjami

TU NAS ZNAJDZIESZ

Studio rolet

STUDIOROLET

Adres: ul. Brzeska 7, 32-700 Bochnia

Kraj: Polska - Europa

E-mail: biuro@studiorolet.com.pl

E-mail: okna@studiorolet.com.pl

Telefon: 519 312 519

Telefon: 883 286 802

Formularz kontaktowy