ZADZWOŃ: 519 312 519 | biuro@studiorolet.com.pl

Rolety zewnętrzne Kraków

Nasza oferta obejmuje sprzedaż i montaż aluminiowych rolet zewnętrznych w Krakowie i okolicach. Nieważne, czy jesteś właścicielem nowo powstałej inwestycji czy budynek posiada już istniejącą elewację - znajdziemy rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby.

Montaż rolety w Krakowie w nowo wybudowanym domu jednorodzinnym

Montaż rolet zewnętrzych Kraków i okolice

Naszym klientom proponujemy dwa najchętniej wybierane systemy rolet. Pierwszym z nich jest INTEGRO a drugim roleta "adaptacyjna" zwana również SK45, lub standardowa. 


Produkt możemy osadzić zarówno na istniejącej już elewacji lub w budynkach które jeszcze jej nie posiadają. Wiemy jak dostosować nasz system do wymagań inwestora.


Nasza usługa jest kompleksowa i obejmuje dokładny pomiar, sprzedaż i odpowiedni sposób montażu rolet zewnętrzych obejmujący cały Kraków, Wieliczkę, Niepołomice.

Studio Rolet TEAM

Etapy współpracy

Aranżacja spotkania

Umawiamy się na spotkania w domach klientów w dogodnych dla nich terminach przez e-mail lub telefonicznie. Zainicjuj nasze spotkanie zostawiając nam wiadomość przez formularz kontaktowy.

Pobranie pomiarów

To bardzo ważny etap naszej pracy. Od niego zależy powodzenie montażu. Dokładność pomiaru przekłada się na precyzję wykonania. Podczas pomiaru omawiamy szczegóły zamówienia.

Wizyta montażstów

Ostatni etap - montaż. W ustalonym wcześniej terminie zjawiamy się z kompletnym zamówieniem, aby zamontować wybrane przez Państwa osłony okienne.

Oferta rolet zewnętrznych podtynkowych INTEGRO

Budowa systemu podtynkowego umożliwia integrację z budynkiem z tego też wywodzi się nazwa produktu "INTEGRO". Wyróżnia się kształtem a także konstrukcją co umożliwia przykrycie jej w warstwie termicznej elewacji. Roleta staje się niewidoczna "jest schowana" to praktyczne i bardzo estetyczne rozwiązanie tworzy spójny wygląd domu. Optymalna grubość warstwy termoizolacyjnej dla wersji podtynkowej to 20cm. 

Jakie są wymiary skrzynek w systemie podtynkowym?

Dostępnych jest kilka standardowych wymiarów 137mm,165 mm, 180mm i 205 mm. Wymiary skrzynki 137mm, przeznaczone są do okien małych i średnich przy czym 180mm do okien o dużych rozmiarach. Zanim jednak przejdziemy do montowania rolet w Twoim domu, prace rozpoczynamy od szczegółowych pomiarów. Twoje potrzeby są unikalne dlatego nie ograniczymy Cię do sztywnych ram standardowych wymiarów. 

Jakie są zalety rolet których kaseta schowana jest pod warstwą termoizolacji?

Niewątpliwie największą  ich zaletą są walory estetyczne. Cały mechanizm oraz kaseta są montowane bezpośrednio nad oknem. Kiedy roleta zostanie schowana w kasecie nie zasłania szyby a co za tym idzie nie ogranicza widoczności i ilości wpadającego światła słonecznego do wnętrza mieszkania. System idealnie komponuje się designem budynku dodając mu elegancji i jednolitego charakteru. 
Studio rolet
Studio rolet

Wszędzie tam, gdzie kaseta i skrzynka jest niewidoczna na oknie są to rolety Integro "idealnie wkomponowane w elewację budynku"

Czy rodzaj podtynkowy posiada ograniczenia?

Tak,  mogą być zamontowane tyko w budynkach w których dopiero jest planowana termoizolacja. Właściciele starszych nieruchomości którzy jeszcze nie posiadają termoizolacji także mogą skorzystać z tego rodzaju rolet. Jest to niewątpliwie ograniczenie dla osób posiadających już termoizolację obiektu w takiej sytuacji muszą rozważyć opcję adaptacyjną SK45. 


Rolety zewnętrzne podtynkowe Integro zrealizowane przez firmę Studio Rolet


Wykorzystanie folii aluthermo w ocieplonym nadprożu okiennym rolety zewnętrznej Integro Montaż rolet Integro przez firmę Studio Rolet Roleta Integro w białym kolorze Roleta zewnętrzna podtynkowa system integro kolor beżowy Roleta podtynkowa sterowana elektrycznie melange kolorystyczny Zewnętrza roleta zbudowana z miękkiej tkaniny o przezierności 6% zapewniająca skuteczną ochronę przed nagrzewaniem wnętrza domu System Integro montowany przez Studio Rolet Uniwersalny system rolety zewnętrznej pod i natynkowy o wielu zastosowaniach Montaż rolety zewnętrznej w Krakowie w kolorze dąb bagienny Roleta zewnętrza Integro realizacja Kraków Roleta w kolorze szary i antracyt sterowana radiowo Roleta zewnętrza kolor pancerza antracyt RAL 7016 dopasowana do kolorystyki okna złoty dąb Wykonanie rolety zewnętrznej w kolorze mahoń dla inwestora z Krakowa Nowoczesna roleta zewnętrzna wykonana na wymiar w kolorze beżowym sterowana elektrycznie Roleta w kolorze dąb bagienny, miejsce montażu Kraków Rolety podtynkowe na wymiar Trwałe rolety zewnętrzne wiatroodporne na wymiar Studio Rolet Montowana roleta zewnętrzna nad oknem w kolorze mahań sterowana elektrycznie Rolety zewnętrze zipp Roleta zewnętrza z widoczną klapą rewizyjną kasety w kolorze mahoń System podtynkowy Integro ze sterowaniem elektrycznym

Roleta Adaptacyjna - standardowa

To drugi popularny rodzaj montowanych systemów przez naszą firmę w Krakowie. Rodzaj adaptacyjny jest również często nazywany jako SK45, ale w zasadzie to ten sam produkt.  Montowana jest zwykle na ramie okiennej, kiedy jest już gotowa fasada. Inną sytuacją w której możemy również zastosować ten system jest grubość warstwy termoizolacji uniemożliwiającej przykrycie kasety.


Od czego zależy rozmiar kasety?

Wielość kaset uzależniona jest od wysokości rolety im jest wyższa, tym średnica nawoju pancerza jest większa co wpływa na większy rozmiar kasety, który może osiągać nawet 20,5 cm. 


Roleta zewnętrzna standardowa montaż w gabinecie wetyrenaryjnym
Roleta adaptacyjna nazywana SK45

Wszędzie tam, gdzie na oknie lub w jego świetle lub nad nim widoczna jest kaseta rolety, mówimy o rolecie STANDARDOWEJ często zwanej SK45. "


Kolorystyka pancerza dopasowana jest do stolarki okiennej 

Kolorystyka pancerzy najczęściej dopasowana jest do koloru stolarki okiennej. Najpopularniejsze kolory drewnopodobne to: 


  • złoty dąb, 
  • mahoń, 
  • winchester, 
  • orzech, 
  • turner oak.

W ostatnich latach zwiększoną popularnością cieszą się kolory w odcieniach grafitu, szarości, brązu, beżu lub klasycznego koloru białego.


Trzy rolety aluminiowe nad balkonem podzielonym łącznikami statycznymi Brama garażowa rolowana ze sterowaniem elektrycznym i czujnikiem awaryjnego otwierania Rolety zewnętrzne do altany ogrodowej koloru brązowego Montaż bramy garażowej Montaż rolety w budynku jednorodzinnym Montaż rol zewnętrznych we wiacie Montaż rolet zewnętrznych w przychodni weterynaryjnej Nowoczesna roleta typu zipp Rolety zewnętrzne kolor orzech Roleta z pilotem do sterowania elero Pilot na ścianę do sterowania roletami firmy somfy Montaż rolety adaptacyjnej w kolorze orzech Roleta zewnętrzna kolor antracyt Roleta zewnętrzna adaptacyjna w kolorze antracyt Roleta adaptacyjna zamontowana we wnęce okiennej Roleta aluminiowa na zewnątrz budynku Roleta zewnętrzna kolor złoty dąb Montaż rolety w kolorze złoty dąb na szerokim balkonie Montaż rolet zewnętrznych przy drewnianych oknach Montaż rolet przy wiacie przydomowej Roleta naokienna standardowa Roleta obsługiwana manualnie typu zipp Roleta standardowa zamontowana przy wyjściu na taras Roleta spójna z kolorem okna Roleta standardowa z montażem w kolorze złoty dąb Roleta we wnęce Roleta antracytowa we wnęce okiennej Roleta w pięknym kolorze mahoń montowana do drewnianych okien System adaptacyjny rolety Roleta adaptacyjna Roleta kolor orzech Roleta zamontowana we wnęce okiennej w okolicach Krakowa Roleta we wnęce kolor orzech Montaż rolety zewnętrznej w Krakowie model standardowy Standardowa roleta kolor orzech Roleta z moskitierą kolor RAL 7016 Roleta zewnętrza kolor złoty dąb Roleta złoty dąb Nowoczesna roleta typu zipp montowana dla inwestora z Krakowa Rolety aluminiowe zewnętrzne w kolorze RAL 7016 Roleta dopasowana kolorystycznie do okien Roleta standardowa typ zipp Roleta we wiacie Montaż rolet Studio Rolet Sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych wyposażonych w pilot w Krakowie Rolety okienne Rolety standardowe montowane w Krakowie Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie Montaż rolety we wnękach po elewacji budynku Roleta podwójna zamknięta w jednej kasecie Rolety sterowane wielokanałowym pilotem z wyświetlaczem marki aluprof Zabudowa altany wolnostojącej w roletami w kolorze brązowym Grupa rolet marki elero

Rolety antywłamaniowe Kraków 

Rolety antywłamaniowe zewnętrzne stają się coraz bardziej popularne w Krakowie. To produkt o wyższej klasie odporności na włamanie stanowiące dodatkową barierę bezpieczeństwa. Takie rozwiązanie w Twoim domu może skutecznie zniechęcić potencjalnego włamywacza.


Produkt wykonany jest z solidniejszych materiałów jak stal, aluminium ciągnione, dzięki temu są trudniejsze do sforsowania. Dodatkowo wyposażone są w specjalne blokady, integracje z systemem alarmowym. Wysokiej klasy produkt pozwala stworzyć skuteczną ochronę Twojego mienia oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa.


Należy pamiętać, że to tylko jeden z elementów zabezpieczenia naszego obiektu. Zamontowanie rolet może nas chronić skuteczniej z zastosowaniem dodatkowych środków ochrony jak alarm, drzwi antywłamaniowe.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiednich rolet antywłamaniowych w Krakowie dla siebie z kontaktuj się z nami tel:. +48 883 286 802


Sterowanie roletami

Istnieją dwa sposoby sterowania roletami automatyczny i manualny bez względu na rodzaj oraz sposób montażu

Sterowanie manualne, ręczne za pomocą linki

To jedno z najprostszych i tradycyjnych sposobów obsługi rolet odbywające się za pomocą nylonowej linki. Mimo iż obsługa jest mniej komfortowa ma to też swoje zalety jak możliwość obsługi bez użycia prądu.

Automatyczne sterowanie elektryczne dzielimy na przewodowe oraz radiowe. 

Obsługa przewodowa charakteryzuje się komunikacją z silnikiem za pomocą przewodu z miejsca na ścianie w postaci przełącznika klawiszowego. 

 

W przypadku sterowania radiowego zarządzanie napędem elektrycznym rolety odbywa się za pomocą pilota. Zdalną obsługę możemy rozbudować do właściwie dowolnej  ilości pilotów oraz urządzeń , które z udziałem specjalnych aplikacji pozwolą nam na obsługę za pomocą  urządzeń mobilnych z właściwie każdego zakątka świata z wyłączeniem miejsc będących poza zasięgiem Internetu. Oba rodzaje sterowań elektrycznych możemy wyposażyć w czujniki pogodowe, silniki z funkcją przeciążenia, detekcji przeszkód lub silniki hybrydowe będące połączeniem napędu przewodowego i radiowego. Daje nam to również możliwość  połączenia rolet  z protokołami centralnego dowodzenia domów inteligentnych.


Sterowanie radiowe za pomocą pilotaSystem sterowania roletą radiowo
Sterowanie elektryczne przewodowe - przełącznik na ścianiePrzycisk klawiszowy na ścianę do sterowania roletą zewnętrzną, sterowanie elektryczne przewodowe

Oszczędność z optymistycznym widokiem na przyszłość

Bez wątpienia lista oszczędności jest zachęcająca kiedy poznamy wszystkie atuty rolet.


Czy rolety chronią przed mrozem i dają nam ciepło?

Według badań w laboratoriach producentów pancerzy do rolet zewnętrznych, jest to skuteczna ochrona na poziomie ok 10’celsjusza. Mówimy tu o różnicy między temperaturą przed (z zewnątrz) i za zamkniętą roletą (wewnątrz). Kiedy w mroźną noc opuścisz rolety zewnętrzne staną się dodatkową warstwą termoizolacyjną. To dzięki nim przez Twoje okna nie będzie uciekać ciepło tym samym zmniejszysz zużycie energii i kosztów ogrzewania.


Czy rolety zewnętrzne obniżają temperaturę latem?

Tak, kiedy promienie słoneczne latem nagrzewają nadmiernie nasze wnętrze domu możemy opuścić rolety. Tym samym zmniejszamy ilość światła wpadającego do naszego wnętrza i obniżamy jego temperaturę. Jeżeli korzystamy z klimatyzacji dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczamy także zużycie energii potrzebnej do ogrzania domu.


Dobrze tłumią hałas z zewnątrz

Jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy, obiekcie z którego wydobywa się hałas możesz temu zaradzić. Opuszczenie rolet spowoduje, że Twoje mieszkanie stanie się oazą spokoju i miejscem do komfortowego odpoczynku po dniu pracy. 


Większa prywatność

Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Kraków dodatkowo blisko ulicy gdzie ciekawskie spojrzenia ludzi zaglądają Ci do środka możesz to zmienić. Wystarczy że, opuścisz rolety a nikt już nie będzie zakłócał Twojej prywatności i spokoju. 


Rolety na wymiar -sprzedaż i montaż Kraków i okolice

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Jeśli chcesz otrzymać produkt najwyższej klasy w możliwie najniższej cenie - Twoje poszukiwania właśnie dobiegły końca! Dołącz do naszego grona zadowolonych klientów:).

TU NAS ZNAJDZIESZ

Studio rolet

STUDIOROLET

Adres: ul. Brzeska 7, 32-700 Bochnia

Kraj: Polska - Europa

E-mail: biuro@studiorolet.com.pl

E-mail: okna@studiorolet.com.pl

Telefon: 519 312 519

Telefon: 883 286 802

Formularz kontaktowy